10455.
414. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
16 000 HUF
43,24 EUR, 47,06 USD
Péter Zoltán jelzéssel, Giovanni Baglione (1566-1643) után: Mária gyermekével, Sz. Erzsébettel és Keresztelő Sz. Jánossal. Tus, papír. Üvegezett, dekoratív fa keretben. 46x31 cm