10481.
414. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Püspöky M jelzéssel: Tavaszi mező. Olaj, karton. kissé sérült keretben. 25x34 cm.