10418.
414. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Rácz István jelzéssel: Pár a parkban. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 35×25 cm