10772.
414. Gelaufene Fernauktion
Stich
2 400 HUF
6,37 EUR, 6,86 USD
1904 Ülő olvasó hölgy. Kromolitográfia, dombornyomott szecessziós díszítéssel. Jelzés nélkül. Feltehetően egy kiadó reklámja. Sérült. Dekoratív, kissé sérült üvegezett fakeretben. 27x19,5 cm