10789. 414. Gelaufene Fernauktion Stich
2 000 HUF
0 HUF
Carl Mayer (1798-1868), Karl Mahlknecht (1810-1893): Szerelmespár. Acélmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 10x7,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf