10760.
414. Gelaufene Fernauktion
Stich
1 600 HUF
Theodore Géricault (1791-1824) festménye után, Alphonse Charles Masson (1814-1898) metszése: Orléansi trombitás huszár. Rézmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Dekoratív, üvegezett fa keretben. 24,5x18,5 cm