10779.
414. Gelaufene Fernauktion
Stich
2 600 HUF
6,90 EUR, 7,43 USD
Thomas Heawood (1810-1870), William French (1815-1898): Warwick castle. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett, dekoratív fa keretben. 8x12 cm