10774.
414. Gelaufene Fernauktion
Stich
3 200 HUF
8,49 EUR, 9,14 USD
Vágtató lovak és kutyák. Színezett litográfia, papír. jelzés nélkül. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 16x40 cm