cca 1890-1900 Richard Bong: Francia udvari viselet az első császárság... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/414/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Stich~500004/cca-1890-1900-Richard-Bong-Francia-udvari-viselet-az-elso-csaszarsag-idejebol-1807-LitogrC3~II2590276
2590276
10787
414
Engravings
Beschreibung: cca 1890-1900 Richard Bong: Francia udvari viselet az első császárság idejéből (1807). Litográfia, papír. Üvegezett fa keretben. 23x17 cm
: pelikán_kristóf