Juwelen Zahl der Lose: 284
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2585249
19000
414
480000
Jewellery
2585268
19001
414
360000
Jewellery
2585252
19002
414
220000
Jewellery
Arany (Au) karlánc, jelzett, h:19cm, nettó:14,9g 2585267
19003
414
220000
Jewellery
Brilliáns csiszolású gyémánt 0,32 carat / E/VS 1. (4,40-4,47X2,7 mm), certifikáttal. (IGI) 2585251
19004
414
160000
Jewellery
2585254
19005
414
160000
Jewellery
Arany (Au) nyaklánc, jelzett, h:56cm, nettó:10g
2585253
19006
414
100000
Jewellery
Arany (Au) karlánc, jelzett, h:21cm, nettó:7,2g 2585250
19007
414
120000
Jewellery
2585331
19008
414
95000
Jewellery
Ezüst (Ag) 3db váza, jelzett, kopott, bruttó: 365g, m:cca. 19cm
2590067
19009
414
100000
Jewellery
Arany (Au/18k) Női gyűrű, briliánsokkal (8db) cca. 0,04ct ékítve, jelzett, bruttó:5,3 g, m:52
2585257
19010
414
40000
Jewellery
Ezüst (Ag/925) Női gyűrű törmelék smaragddal és rubinnal ékítve. br:10,9g, m:59, jelzett
2592569
19011
414
15000
Jewellery
Ezüst (Ag) karlánc, 2db, jelzett, h:19cm, nettó:11g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF