Thomas Fuller (1654-1734): Salamon temploma, Jeruzsálem (Platte Gront van Salomons Tempel, ten tyden des Zalighmakers volgens Thomas Fuller). Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, lapszéli egészen apró szakadásokkal, 30x36 cm / Jerusalem Israel Temple of Salomon, engraving
1951-1966 Eliezer Shamali (1901-1985): A mi gyönyörű földünk, Állatokról és növényekről szóló történetek. című könyvből 12 darab, Zvi Livni (1927-) izraeli kortárs festő után készült litográfiája. Üvegezett fakeretben. Izrael, Yavneh Kiadó 1951-1966. A könyv gyerekeknek készült, oktatási céllal, hogy megismerjék Izrael állatvilágát. 26,5x20cm