Carte du Pilotage du Danube du km 1075 (Confluent de la Nera) au km 931 (Drobeta-Turnu Severin). Bp., 1976. Comission du Danube (Dunabizottság). Kihajtható Duna révkalauz térkép a Néra összefolyásától Szörényvárig. 1:10000. Francia és orosz nyelvű bevezetővel. Aranyozott vászonkötés. / Danube fold-out map from the Nera to Turnu Severin. 1:10000. With introduction in French and Russian languague. In linen binding.