Szrilich Pál: Vad vízeken. (Vízbőlmentés.) A Nagy Főnök levelei (V. sorozat.) Bp., 1939., Magyar Cserkészszövetség. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, egy kijáró lappal, kissé laza fűzéssel.
1946 Budapest XIV. őrnagy utcai iskolában megalakult Fehér Szarvas cserkészcsapat naplója a megalakulástól, benne két teljes oldalas grafikával, korabeli vászonkötésben, jó állapotban
Tíz év (1931-1941.) a 984. sz. "Petőfi" cserkészcsapat életéből. Szerk.: Fekete Sándor a csapat parancsnoka. Debrecen, 1941, Tóth Ferenc Könyvnyomda, 1 t.+34+2 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos elülső borítóval, de egyébként jó állapotban.
Márton Lajos (1891-1953): Jubileumi Márton-album 1906-1936. Litográfia-sorozat. Budapest, [1936], Szerzői kiadás. (Bp., Klösz Gy. és Fia.) Zsinórral fűzött, illusztrált papírborítóban. A művész aláírásával, viseltes állapotban