12309.
414. Gelaufene Fernauktion
Rahmen
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Dekoratív bőrborítású, kitámasztható üvegezett keret, fiatal hölgy portréjával, fotólap. Fotólap sérült, keret sarkaiban kissé kopott, belső méret: 14x9 cm.