11619.
414. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
3 000 HUF
7,96 EUR, 8,57 USD
Leonardo márkájú: A megvesztegetés, műgyanta szobor, fa talpon. Kopott, restaurált, jelzett, m: 21cm