30339.
414. Gelaufene Fernauktion
Umschläge mit Münzen und Banknoten
3 400 HUF
9,19 EUR, 10,00 USD
Liechtenstein 1999. "Karácsony" részben aranyozott, jelzett Ag emlékérem felbélyegzett borítékban, elsőnapi bélyegzéssel, német nyelvű leírással (0.900) T:1 Liechtenstein 1999. "Christmas" partially gilt, hallmarked Ag commemorative medallion in envelope with stamp and first day cancellation, with German description (0.900) C:UNC