DN "Budapest" egyoldalas aranyozott Br plakett az Erzsébet híd felőli... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/414/kategorien~Numismatik/Ungarische-Gedenkmunzen-Plaketten~2000009/DN-Budapest-egyoldalas-aranyozott-Br-plakett-az-Erzsebet-hid-feloli-Pesti-latkeppel-V-keru~II2595465
2595465
31156
414
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Beschreibung: DN "Budapest" egyoldalas aranyozott Br plakett az Erzsébet híd felőli Pesti látképpel, V. kerületi címerrel (70mm) T:1- kopott aranyozás, ph
: pk