11504. 414. Gelaufene Fernauktion Gläser
8 000 HUF
10
0 HUF
Petróleum lámpa test, huta tejüveg, zománc festett virágokkal, kopott, jelzett lámpafej: KOSMOS-BRENNER, 1890 körül, m:35cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras