11359. 414. Gelaufene Fernauktion Porzellan
5 000 HUF
0 HUF
Alföldi porcelán amfora / serleg, dugóval, "Tűzoltóparancsnokság - Hódmezővásárhely" felirattal, vörös csillagos címerrel. Matricás, jelzett, minimális kopással, a dugón kis lepattanással, m: 22,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras