11166. 414. Gelaufene Fernauktion Porzellan
20 000 HUF
0 HUF
Herendi Rotschild mintás kaspó kaspó, kézzel festett, hibátlan, kopott aranyozás, jelzett, m:14 cm, d:20 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras