11270. 414. Gelaufene Fernauktion Porzellan
3 000 HUF 7,96 EUR, 8,57 USD
0 HUF
Hollóháza jelzett népi dísztányér, kézzel festett cserép, kopott, mázrepedésekkel, d:23cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert