11350. 414. Gelaufene Fernauktion Porzellan
12 000 HUF 31,83 EUR, 34,29 USD
0 HUF
Satsuma jellegű, japán vázapár, kézzel festett, jelzett porcelán, kopásnyomokkal, m: 25 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert