11249. 414. Gelaufene Fernauktion Porzellan
3 000 HUF 7,96 EUR, 8,57 USD
0 HUF
Zsolnay virág mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, d: 12 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras