17580.
415. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 000 HUF
7,96 EUR, 8,57 USD
Lawrence, T. E.: A bölcsesség hét pillére. 1-2. köt. Bp., 1935, Révai. Kiadói vászonkötésben II. kötet gerince jobban kopott.