17461.
415. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 000 HUF
7,96 EUR, 8,57 USD
Madách Imre: Az ember tragédiája, Pintér Jenő előszavával. Bp,, é.n. Tolnai. Kiadói, aranyozott vászonkötésben, jó állapotban