Schmitz, Oscar A. H.: Hasis. Elbeszélések. Ford. Bálint Lajos. Alfred Kubin rajzaival. Számozott példány 305/1000. Bp. (1918.) Kultura. 115 l. 12 t. (cinkográfia). Kissé sérült egészvászon kötésben