Per la Millesima Locomotiva. Societa Italiana Ernesto Breda per Costruzioni Meccaniche Milano. H.n., é.n. Reprint kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Olasz nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé foltos, sérült borítóval.
MÁV Tűzrendészeti utasítás. Közlekedés- és Postaügyi Minisztérium I. Vasuti Főosztálya. Bp., 1958., KÖZDOK. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.