1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Nékám Lajosné: Régi magyar patikák. Bp., 1971, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 2850 példányban.