Bücher: Jagd Zahl der Lose: 13
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2218046
17113
415
Books: Hunting
Magyar erdészeti oklevéltár. II. köt.: 1743-1807. Szerk. és történeti bevezetéssel ellátta: Tagányi Károly. Magyarország ezredéves fennállásának emlékére kiadja az Országos Erdészeti Egyesület. Bp., 1896., "Pátria"-ny.,XIX+3+900 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzőkkel. 2601809
17114
415
Books: Hunting
Vadászati Világkiállítás 1971 emlékalbum. Főszerk.: Földes László. Bp., 1972, Corvina. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, kissé foltos lapélekkel. 2603167
17115
415
Books: Hunting
Vadász zsebnaptár 1946-47. szerk Méray László. Kiadói félvászon kötésben. 2601866
17116
415
Books: Hunting
Torday Ervin: Erdőgazdálkodási alapismeretek. Bp., 1948., Móricz Miklós. Harmadik kiadás. Fekete-fehér fotókkal. Átkötött kopott, foltos félvászon-kötésben. + Erdőgazdálkodási útmutató termelőszövetkezetek részére. Bp., 1964., Mezőgazdasági. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal.
2600484
17117
415
Books: Hunting
Vadgazdaságtan a 32-101 erdészeti szak számára. Erdőgazdaság és elsődleges faipari szakközépiskola tankönyve. Második, változatlan kiadás. Bp., 1995., Dinasztia. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, az elülső borító belsején és a címlapon tollas bejegyzésekkel és firkával. 2608067
17118
415
Books: Hunting
Horgászismeretek kezdőknek és haladóknak. Bp., 1994. Fish és Meu kft. Kiadói papírkötésben
2446281
17119
415
Books: Hunting
2601568
17120
415
Books: Hunting
Somssich Pongrác: Húsz év Afrika szívében. Bp., 1990, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
2581145
17121
415
900
Books: Hunting
2 db vadászkönyv: Magyar Ferenc: Vadászat Kudu-földön. Afrikai vadásznapok. Bp., 1989, Béta. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. + Hunor vadászkönyv. Főszerk.: Zoltán Attila. [Bp.], é.n., Officina Nova. Kiadói kartonált papírkötés.
2599446
17122
415
Books: Hunting
Kittenberger Kálmán: A Kilimandzsárótól Nagymarosig, Bp, 1964, Móra. Harmadik Kiadás. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés. 2304132
17123
415
Books: Hunting
2304181
17124
415
Books: Hunting
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF