[Werbőczy István (1465-1541)] Verbőczi István: Magyar és Erdély-országnak Törvény-könyve, íratott - 1514. esztendőben. Posonban és Pesten, 1806., Füskúti Lander Mihály' költségével, és betűivel, 1 t.+516+25 p. Átkötött modern félvászon-kötés, javított kötéssel és címképpel, foltos lapokkal, a címlapon bejegyzéssel, pár helyen aláhúzással.
Grünwald Béla: A közigazgatás közegei törvényhatóság körében. A törvényhatósági közigazgatás kézikönyve V. köt. Rendszeresen összeáll.: - -. Bp., 1885, Ráth Mór, 8+312+XI p. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval, az elülső előzéklap szakadt, két lap kijár.