Bücher: Minibücher Zahl der Lose: 7
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2602228
17316
415
Books: Minibooks
Dr. Sikota Győző: Zsolnay. Bp., 1996, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói bársony-kötés, porcelán pillangó mintás plakettel, közepes állapotban. 2607802
17317
415
Books: Minibooks
Hárs Éva: Zsolnay. Bp., 2006, Helikon. Kiadói bársony-kötés, porcelán plakettel, jó állapotban, papír tokban. / Dr. Sikota Győző: Herendi porcelán. Bp., 1987, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói plüss kötés, Siang-Noir-mintás porcelán medalionnal, aranyozott lapszélekkel, jó állapotban. Megjelent 1000 példányban. / Ruzsa György: Ikonok. Budapest, 1987, Kossuth Nyomda. Kiadói bársony kötés. Készült 1500 pél... 2607832
17318
415
Books: Minibooks
Dr. Sikota Győző: Porcelain of Hollóháza, minikönyv díszdobozban. Miskolc, 1979, Ifjúsági Nyomda. Angol nyelven. Kiadói nyl-kötés, az egyik kézzel festett porcelán plakettel, kiadói tokban. Számozott (300/195.) példány. / Gedai István: Történelmünk pénzeken. Bp., 1975, Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott kartonált kötés, jó állapotban. / Vítezslav Nezval: ABC, minikönyv. Magyar Helikon. Kiadói vász... 2607685
17319
415
Books: Minibooks
Hajrá Fradi! Minikönyv. Bp., 1976, Sportpropaganda Vállalat. Kiadói egészvászon-kötés. + FTC Üllői úti Stadion belépőjegy 2600446
17320
415
Books: Minibooks
Dr. Lőkös Zoltán - Dr. Lakatos Ernő (szerk.): Városunk Dunakeszi. Bp., 1979, Pest megyei Közművelődési Tanács. 298. számozott példány. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban. 2609297
17321
415
Books: Minibooks
Karl Marx születésének 165. évfordulójára kiadott minikönyv garnitúra díszdobozban. 2607907
17322
415
Books: Minibooks
Aucasin és Nicolete. Ófrancia széphistória. Fordította Tóth Árpád. Illusztrálta Engel Tevan István. Bp., 1972, Európa könyvkiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. Megjelent 1850 példányban. / Jubilánsok 1983. Budapest, 1982, Kiadói egészvászon-kötés. / Száz esztendős kalandáriom (minikönyv) Reprint kiadás. Kiadói kartonált műbőr kötés. / Helen Exley: Ezüstévek (minikönyv). 2006. Pécs, Alexandr...
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF