15035.
415. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
Hedin, Sven: Pekingtől Moszkváig. Ford.: Dr. Balassa József. Bp., (1925), Franklin-Társulat, 231+1 p. Szövegközi és egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval