15123.
415. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 200 HUF
3,18 EUR, 3,43 USD
Zakariás G. Sándor: Budapest. Magyarország művészeti emlékei 3. Szerk.: Genthon István, Zakariás G. Gábor. Bp., 1961., Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon kötés, kopott borítóval, volt könyvtári példány.