Fotoapparaten, Kameras, Zubehör Zahl der Lose: 20
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2563233
12074
415
Cameras, film, accesories
Carl Zeiss Flektogon f/2.8, 35 mm objektív, eredeti bőr tokban Exakta záras. Jó állapotban 2598048
12075
415
Cameras, film, accesories
Régi fa és fém fényképezőgép tartó állvány. Összecsukható, jó állapotban . 2598084
12076
415
Cameras, film, accesories
Pentina fényképezőgép Zeiss Tessar 2,8/50 objektívvel javításra szorul 2599452
12077
415
Cameras, film, accesories
Canomatic FMD System Motor Drive fényképezőgép, állvánnyal, eredeti tartódobozában, leírással 2599449
12078
415
Cameras, film, accesories
Nokina filmes fényképezőgép, táskában, 2 db filmmel 2602718
12079
415
3800
Cameras, film, accesories
Vegyes fényképezőgép tartozék, 2db, bőr táska, objektívtartó.
2603562
12080
415
Cameras, film, accesories
Werra Zeiss Tessar 2,8:50 objektívvel + 1 színszűrő 2602720
12081
415
Cameras, film, accesories
Fényképezőgép állvány, kopásnyomokkal, egyik lábat nem lehet kihúzni, sérült, h:97cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF