Ex libris - Kleingrafik Zahl der Lose: 27
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2605221
10852
415
Ex libris - small-graphics
1318044
10853
415
Ex libris - small-graphics
Stettner Béla (1928-1984): Erotikus Ex Libris. Klisé, papír, jelzett a klisén, 6×7 cm 1357837
10854
415
Ex libris - small-graphics
Meskó Anna (1943-2010) és Póka György (1944-): Ex libris kiváló könyvtár Jászberény. Linó, papír, jelzett, 10×8 cm
1359199
10855
415
Ex libris - small-graphics
Tranquillo Marangoni (1912-1992): Ex libris Franco Brunello. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 8×6 cm 2020011
10856
415
Ex libris - small-graphics
2328646
10857
415
Ex libris - small-graphics
1341184
10858
415
Ex libris - small-graphics
Trojan Marian József (1931-2016): Erotikus ex libris, Melczer János. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 8,5×6 cm
2557753
10859
415
24000
Ex libris - small-graphics
Vegyes exlibris tétel, kb. 245 db. Magyar és külföldi grafikusok Különféle nyomótechnikákkal, 13x18 cm és 5x3 cm közötti méretben. / Collection of 245 ex libris bookplates Hungarian and international. Different techniques 1317971
10860
415
Ex libris - small-graphics
Andruskó Adorján (?-?): Ady Endre. Klisé, papír, jelzett, 14×9 cm 1317883
10861
415
Ex libris - small-graphics
Bordás Ferenc (1911-1982): Ex Libris, Sokáig élj és gyűjts. Klisé, papír, jelzett, 10×10 cm 2600407
10862
415
Ex libris - small-graphics
1979 Stettner Béla-40 metszete, 500/336. sorszámozott példány, kiadói mappában, 21x40cm 2552818
10863
415
Ex libris - small-graphics
6 db üdvözlőlap kisgrafika, rézkarc, jelzés nélkül. 1970-88 körül. Részben kissé foltos, különböző méretben Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF