Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 458
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2573545
415
40000
Új nap alatt Pécs 1944-74. 12 lapos rézkarc mappa, Bizse János, Soltra Elemér, Erdős János, Bérces Gábor grafikáival. Rézkarc, papír, mind jelzett, mindegyik külön lapon, hártyapapírral védve. Hiányos, 2 db Bizse János rézkarc hiányzik (előzéklapon tollas felirattal jelölve a hiány). Kiadói műbőr kötésű mappában, karton tokban. Kb. 31x40 cm
2554282
10001
415
A. Varga Imre (1953-): Zöldellő fa. Akvarell, papír, jelzett, 29,5x25 cm 2541301
10002
415
24000
Ábrahám Rafael (1929-2014): Tájkép. Olaj, farost, jelzett, dekoratív fa keretben, 70×50 cm 2600905
10003
415
Almásy Aladár (1946-): Testvérek. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (32/100), üvegezett fakeretben, 23×20,5 cm 2539726
10004
415
2601859
10005
415
Apáti Abkarovics Béla (1888-1957), 2 db rajz: Apáti Abkarovics Rózsi (húga). Szén, papír, jelzés nélkül. Sérült. Proveniencia: Apáti Abkarovics Béla (1888-1957) húgának hagyatéka. 17x13 cm
2602311
10006
415
Aranyosi György (1944- ): Saint Georges et le dragon, 1975 (Cluj) / Sárkányölő Szent György szobra, 1975 (Kolozsvár). Aquaforte, aquatinta, papír. Jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 30x21 cm 2602314
10007
415
Aranyosi György (1944- ): Kálvária, Kolozsvár, 1975. Aquaforte, aquatinta, papír. Jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 30x21 cm 2500353
10008
415
14000
2599521
10009
415
30000
Árkossy István (1943-): Sárkányvilág. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott, fakeretben, 40×30 cm 2599525
10010
415
32000
Árkossy István (1943-): Romantikus hangulat. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott, fakeretben, 29×49 cm 2599531
10011
415
38000
Árkossy István (1943-): Vörös táj. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 45×55 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF