Lázár Sándor (1916-1994): Kalapos portré. Akvarell, papír, jelzés nélkül, lap alján feliratozott. 28,5x20,5 cm. Soós Imre (1921-2013), műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
Lázár Sándor (1916-1994): Jelenet. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül, paszpartuban. 24x19 cm. Soós Imre (1921-2013), műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
Lázár Sándor (1916-1994): Anyal. Tus, papír, jelzett. Papírra kasírozva. 19x25 cm. Soós Imre (1921-2013), műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
Carl W. Luckscheiter (?-?), működött 1930 körül Dél-Németországban: 20 db humoros, groteszk, karikatúraszerű rajz. Tus, papír, mind jelzett. Részben kartonra kasírozva. Helyenként foltos és kissé sérült. 25×17 és 46x34 cm közötti méretekben.