10128. 415. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
3 000 HUF
0 HUF
Gergely Nóra (1956- ): Gombolyaggal játszó kismacska, vegyes technika, papír, jelzett, fa keretben, 20×29 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván