34 000 HUF
91,89 EUR, 100,00 USD
Klie Zoltán (1897-1992): Vadállat az erdőben. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent (halványan). Üvegezett, dekoratív fa keretben, 20×28 cm