10230. 415. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
3 400 HUF
0 HUF
Kórusz József (1927-2010): Ablaknál. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, sérült fakeretben, lap széle kissé foltos, 24,5×29 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk