10232. 415. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
2 800 HUF
0 HUF
Kórusz József (1927-2010): Tavaszi erdő. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (36/100). Üvegezett, kopott fakeretben, lap széle kissé foltos, 28×32 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk