10274. 415. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
2 000 HUF
0 HUF
Mátray József (?-): Fürdőző női akt. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben. 39,5x29,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf