60 000 HUF
162,16 EUR, 176,47 USD
Max Papart (1911-1994): Clown Three. Litográfia, papír. Jelzett. Számozott: 89/135. 65x50 cm / Max Papart (1911-1994): Clown Three. Litograph on paper. Signed. Numbered: 89/135. 65x50 cm