10276. 415. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
3 000 HUF
9
0 HUF
Mende Gusztáv (1899-1963): Soproni részlet. Fametszet, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 24×16 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tm