Molnár Z. János (1880-1960): Asztali csendélet. Olaj, rétegelt lemez,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/415/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Molnar-Z-Janos-1880-1960-Asztali-csendelet-Olaj-retegelt-lemez-jelzett-serult-27x21-c~II2603645
2603645
10286
415
Beschreibung: Molnár Z. János (1880-1960): Asztali csendélet. Olaj, rétegelt lemez, jelzett, sérült. 27x21 cm
: tm