10317. 415. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
8 000 HUF
19
0 HUF
Pelyhe József (1948-): Szél a síkságon. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével, fakeretben, 60×40 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk