10 000 HUF
26,53 EUR, 28,57 USD
Szilárd Klára (Claire Szilard, 1921-2017): Táj. Akvarell, papír, jelzett. Szilárd Klára autográf ajándékozási soraival Réti Ervin (1928-2015) újságíró részére. Üvegezett fa keretben, 48×33 cm