10379. 415. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
3 000 HUF
0 HUF
Szilárd Klára (Claire Szilard, 1921-2017): Táj. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 124/150. Üvegezett fa keretben, 33×48 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tm