10387. 415. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
1 600 HUF
0 HUF
Sztronga József (?-?), működött a XX. sz elején: Jézus, 1906. Ceruza, papír, jelzett. Lapon apró foltokkal. Üvegezett fa képkeretben, 40×27 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf