10405. 415. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
1 600 HUF
0 HUF
Udvary Pál (1900-1987): Női portré, 1922. Rézkarc, papír, jelzett a rézkarcon, lap széle sérült, rézkarc ép, 20,5×15,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : sza